Nové trendy prežitia aktívneho oddychu

Komplex Natur Resort Lomnica spája príjemné s užitočným. Ponúka vám jedinečné spojenie aktívneho relaxu v jednej z najobľúbenejších častí Slovenska – vo Vysokých Tatrách. 

Miesto priamo v srdci tatranskej prírody, kde ste ako odrezaný od sveta a zároveň v ňom máte na dosah ruky všetko, čo potrebujete. Naším cieľom je vybudovať moderný komplex pre ľudí, ktorí vedia oceniť pohodlie, oddych, relax a lukratívny priestor a pre tých, ktorí chcú žiť aktívnym a zdravým životným štýlom.

Projekt ponúka atraktívne spôsoby rekreačného vyžitia pre rodiny s deťmi, seniorov, ale aj jednotlivcov, ktorí radi trávia svoj voľný čas v prírode.

Natur Resort Lomnica

Komplex je tvorený na seba nadväzujúcimi zónami

Pozemky pre individuálnu bytovú výstavbu

Môžete si vybrať pozemok od 400 – 700 m2 (pozemky pre IBV) s odporúčaným projektom pre výstavbu rodinného domu s nákladom, ktorý je prijateľný pre každého individuálneho stavebníka (odporúčané projekty). Pri komplexnom riešení klient kupuje pozemok s rodinným domom a napojením na inžinierske siete.

Rekreačné domy s pozemkami

Cieľom tejto stavby je zrealizovať na časti územia výstavbu rekreačných chát v zmysle zastavovacieho plánu. Vzorové domy jednotlivých typov chát sú nízkoenergetické, majú moderný dizajn a sú vyrobené z prírodných materiálov, aby ideálne zapadli do tatranského prostredia. Domy sú presvetlené a vidieť z nich panorámu Vysokých Tatier.

Reštaurácia a wellness

Objekt bude situovaný v prednej časti pozemku, ako hlavný objekt budúceho rekreačného areálu. Ide o stavbu wellness s reštauráciou. Areál disponuje beach volleybalovým a multifunkčným ihriskom na šport a rekreáciu, okrasným jazierkom so sadovými úpravami, prístreškom so sedením a detským ihriskom. Kombinácia dreva a skla s krásnym výhľadom na Tatry dodáva celej stavbe atraktivitu.

Apartmánový komplex

Tento komplex tvoria apartmány situované do vytvorenej terénnej vlny, ktorá tvorí optickú bariéru od komunikácie a je kompletne umiestnený pod niveletou násypu. Nad násypom s trávnatým pokryvom je viditeľná presklená fasáda apartmánov, ktorá tvorí prirodzenú charakteristiku tohto územia s očarujúcim výhľadom.

Prečo si kúpiť pozemok alebo dom

Obľúbená a tichá lokalita vo Vysokých Tatrách.

Široká dostupnosť športovo-rekreačných aktivít v okolí.

Lukratívne parcely oproti 27-jamkovému golfovému ihrisku.

Výhodná investícia v dynamicky sa rozvíjajúcom regióne.

Služby komplexného riešenia pre klientov.

Možnosť priamej kúpy pozemku s domom.

Letisko Poprad 15 km od vášho domu.

Všetko čo potrebujete máte v okolí do 10 km.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií